WW-60J3083LW/LE
Енергиен клас
A++
Сравни
Добави в любими
Общ преглед
- АВТОМАТИЧНА ПЕРАЛНЯ
- ЕНЕРГИЕН КЛАС А++
- КАПАЦИТЕТ НА ПРАНЕ - 6 кг.
- 0-1000 ОБОРОТА В МИНУТА ЦЕНТРОФУГА
- 10 ПРОГРАМИ
- РЕГУЛАЦИЯ НА ТЕМПЕРАТУРА И ЦЕНТРОФУГА
- КЕРАМИЧЕН НАГРЕВАТЕЛ
- ДИСПЛЕЙ
- РАЗМЕРИ В/Ш/Д - 85/60/40 см.
Основни характеристики
ПЕРАЛНЯ SAMSUNG WW-60J3083LW/LE
Дълбочина на уреда
Размери В/Ш/Д (см)
Продукт
Пералня
Центрофуга (обороти)
Капацитет на зареждане
6 кг.
Тип зареждане
Предно
Отложен старт
Тип
Автоматична
Цвят
Сив
Модел
Серия
Бранд
Samsung
Енергиен клас
A++
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "