42LF652V
Общ преглед
42(107 СМ ) 3D FULL HD LED TV
-FULL HD - РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080
-Egde LED
-СКАНИРАНЕ 900 HZ (PMI)
-SMART TV - ИНТЕРНЕТ ТВ,webOS 2.0
-ЗВУКОВА МОЩНОСТ 20W
-CI SLOT, HDMI 1.4 / 4K ,USB 2.0
-DVB-T/C/S2 ЦИФРОВ ТУНЕР
Основни характеристики
LG 42LF652V
Продукт
Цифров тунер
Извит
Технология 3D
Бранд
Lg
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "