49LB870V
Общ преглед
-49(124см) 3D Full Hd Телевизор
-Cinema 3D
-2D към 3D конвертиране
- Full Hd резолюция 1920 x 1080
-TruMotion 1000Hz MCI
- Micro Pixel Control за подобряване на картината
-Triple XD Engine
-функция Tru Black Control за по-добър черен цвят
-Smart TV - отворен браузър - WebOS(ново меню за лесно сърфиране)
-вградена SKYPE камера 8мpx
-вграден Wi-Fi приемник
-Magic Remote - управление с жестове,звук и скролиране
-USB медия плейър
- CI Slot,3х HDMI 1.4,3х USB, Scart
-тунер за цифрова ефирна,кабелна и сателитна телевизия: DVB-C / T/S
Основни характеристики
LG 49LB870V
Продукт
Цифров тунер
Извит
Технология 3D
Бранд
Lg
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "