UE-70KU6072UXXH
Общ преглед
70"(176СМ) UHD LED ТЕЛЕВИЗОР
ULTRA HD - РЕЗОЛЮЦИЯ 3840 X 2160
UHD DIMMING PRO, MEGA CONTRAST, PQI :1300 ,
ЧЕТИРИЯДРЕН ПРОЦЕСОР
SMART TV, WEB BROWSER, APPS, INTERNET TV, DLNA, WI-FI DIRECT
DOLBY DIGITAL PLUS, DTS STUDIO SOUND 5.1, 20W RMS
ВХОДОВЕ 3xHDMI, 2xUSB, COMPONENT, COMPOSITE,
LAN, CI SLOT, DIGITAL AUDIO OUT
ДИГИТАЛЕН КАБЕЛЕН И ЕФИРЕН ТУНЕР
(DVB-T/C - MPEG4) - USB VIDEO, PVR
ЗАПИС ОТ DVB ВЪРХУ HDD, ANYNET+
Основни характеристики
SAMSUNG UE-70KU6072UXXH
Енергиен клас
Бранд
Samsung
Качество на изображението
Технология 3D
Извит
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "