KD-43XD8077SAEP
Добави в любими
Купи с (5)
АНТЕНА
ONE FOR ALL
SV-9015 DVB-T ANTENA
22.98 лв.
/
/
Добави
АНТЕНА
DIVA
V072 DVB-T TV ANTENNA
21.98 лв.
Добави
DIVA
AMP25 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
AMP15 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
AMP20 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
Общ преглед
43 (108 СМ) 4K ANDROID ТЕЛЕВИЗОР
4K ULTRA HD РЕЗОЛЮЦИЯ 3840 Х 2160P
4K X-REALITY PRO ПРОЦЕСОР
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SONY KD-43XD8077SAEP
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
43 "
Диагонал на екрана (см)
109 см
Технология
Led
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сребрист
Серия
Бранд
Sony
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "