KD-49X8309CBAEP
Добави в любими
Купи с (5)
АНТЕНА
ONE FOR ALL
SV-9015 DVB-T ANTENA
22.98 лв.
/
/
Добави
АНТЕНА
DIVA
V072 DVB-T TV ANTENNA
21.98 лв.
Добави
DIVA
AMP25 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
AMP15 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
AMP20 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
Общ преглед
49 (124 см) 4K Android телевизор
4K Ultra HD Резолюция 3840 х 2160p
4K процесор X1 за подобряване на картината от всякакъв източник
Цифрови тунери: DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
Motionflow XR 800 Hz
Android TV: Google cast, Гласово управление на бълг.език, Apps & Games
Вграден WI-FI достъп до интернет, DLNA, WiFi Direct
One-flick Entertainment: бърз старт и достъп до съдържание
Лесна връзка с телефон/таблет: Photo sharing plus, Screen mirroring
Съвместимост с Bluetooth устройства: клавиатури, мишки, контролери, др.
TV Side View - управление и допълнителни функции чрез смартфон
Bass Reflex говорители, S-Force Front surround, Clear Audio+, DSEE
USB HDD REC - запис върху външна памет (софтуерен ъпдейт лято 2015г.)
Входове: HDMI х 4, USB х 3, MHL
Еко настройки
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SONY KD-49X8309CBAEP
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
124 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Android™ 5.0
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Бранд
Sony
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "