KD-65S8505CBAEP
Общ преглед
65 (164 см) 4K Curved Android 3D телевизор
4K Ultra HD Резолюция 3840 х 2160p
4K процесор X1, Triluminos display
Цифрови тунери: DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
Motionflow XR 800 Hz
Android TV: Google cast, Гласово управление на бълг.език, Apps & Games
Вграден WI-FI достъп до интернет, WiFi Direct, Домашна мрежа
One-flick Entertainment: бърз старт и достъп до съдържание
Лесна връзка с телефон/таблет: Photo sharing plus, Screen mirroring
Съвместимост с Bluetooth устройства: клавиатури, мишки, контролери, др.
TV Side View - управление и допълнителни функции чрез смартфон
Bass Reflex говорители, S-Force Front surround, Clear Audio+, DSEE
USB HDD REC - запис върху външна памет (софтуерен ъпдейт лято 2015г.)
Входове: HDMI х 4, USB х 3, MHL
Еко настройки
Основни характеристики
SONY KD-65S8505CBAEP
Енергиен клас
Бранд
Sony
Качество на изображението
Технология 3D
Извит
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "