или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Смарт Часовник |
| Изгорени калории | |
| Изминато разстояние | |
| Крачкомер | |
| Пулсомер | |
| Микрофон | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| Съвместимост | Android/ios |
| Размер | 43Mm |
| Операционна система | |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | |
| Процесор | |
| Технология на дисплея | Amoled |
| Резолюция | 466X466 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 1.32 " |
| БАТЕРИЯ | 540 mAh |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ | |
| Цвят | Оранжев |
| Модел | Runner 2 Orange -Chitu-B19W |
| Бранд | Huawei |