Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Максимално поддържано тегло | 30 кг |
| Продукт | Детска Люлка |
| Място за монтиране | На Греда, Стойка За Люлка, Клон На Дърво Или В Помещение |
| Размер Дължина | 17 см |
| Размер Височина | 33 см |
| Материал | Борово Дърво/ Пластмаса |
| Цвят | Кафяв |
| Бранд | Ginger Home |
| Размер Широчина | 17 см |