Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Стандарт за безопасност | Ece R129 - I-Size |
| Група/ Възраст | Група 0+ (0-13 Кг) От 0 До 18 М |
| Система за захващане | Isofix/ Top Tether |
| Продукт | Столче За Кола |
| Съдържание пакет | 1 Х Столче За Кола |
| Размер Дължина | 60 см |
| Предпазен колан | |
| Позиция на монтиране | Въртящ Се |
| Тегло | 10.5 кг |
| Размер Височина | 44.5 см |
| Материал | |
| Цвят | Син |
| Бранд | Cosatto |
| Размер Широчина | 53 см |
40cm-105cm Бележка: Това е усъвършенствана система за обезопасяване на деца i-Size. Тя е одобрена съгласно Правило № 129 на ООН за употреба в съвместими с i-Size места за сядане в превозното средство, както е посочено от производителите на превозни средства в ръководството за потребителя на превозното средство. 100cm-150cm Бележка: Това е усъвършенствана система за обезопасяване на деца като бустерна седалка i-Size. Тя е одобрена съгласно Правило № 129 на ООН за употреба основно в „места за сядане i-Size“, както е посочено от производителите на превозни средства в ръководството за потребителя на превозното средство. В случай на съмнение се консултирайте с производителя или търговеца на усъвършенстваната система за обезопасяване на деца. ВАЖНО – ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА ОРИЕНТАЦИЯ С ГЛЕДАНЕ НАПРЕД ПРЕДИ ВЪЗРАСТТА НА ДЕТЕТО ДА Е ПОНЕ 15 МЕСЕЦА (вж. инструкциите).