| Стандарт за безопасност | Ece R129/03 |
| Група/ Възраст | Група 1/2/3 (9-36 Кг) От 9 М До 12 Г |
| Система за захващане | Isofix |
| Продукт | Столче За Кола |
| Съдържание пакет | 1 Х Стол За Кола |
| Размер Дължина | 43 см |
| Предпазен колан | 5 - Точков |
| Позиция на монтиране | Въртящ Се |
| Тегло | 14.5 кг |
| Размер Височина | 55 см |
| Материал | Рециклируема Epp Пяна |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Cangaroo |
| Размер Широчина | 53 см |