Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Стандарт за безопасност | R129/ I-Size |
| Група/ Възраст | Група 3 (22-36 Кг) От 6 До 12 Г |
| Система за захващане | Isofix |
| Продукт | Столче За Кола |
| Съдържание пакет | 1 Х Столче За Кола |
| Размер Дължина | 43.7 см |
| Позиция на монтиране | В Посока На Движението |
| Тегло | 2.7 кг |
| Размер Височина | 23 см |
| Материал | Пластмаса/ Текстил |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Graco |
| Размер Широчина | 39.5 см |