Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Максимално поддържано тегло | 25 кг |
| Серия | |
| Продукт | Триколка |
| Материал меки части | Текстил |
| Материал корпус | Стомана |
| Съдържание пакет | |
| Родителски контрол | |
| Размер Дължина | 104 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Тегло | 25 кг |
| Размер Височина | 100 см |
| Цвят | Тъмносив |
| Възраст | Над 1 Година |
| Бранд | Byox |
| Размер Широчина | 54 |
Cruz от Byox е многофункционална триколка, която расте заедно с детето – от първите разходки до самостоятелното управление. Благодарение на регулируемата дръжка, сваляемия сенник, предпазния борд и коланчетата, Cruz предлага безопасност, комфорт и свобода на движение. Подходяща е за деца от 12 до 72 месеца с тегло до 25 кг.
С Cruz всяка разходка е комбинация от сигурност, удобство и радост от движението – перфектното решение за активни семейства. Продуктът е произведен в съответствие с Европейски стандарт EN 71-1, 71-2 и 71-3.