| Капацитет на резервоара | 3.2 л |
| Продукт | Инверторен Генератор |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Тип ток | Монофазен |
| Употреба | Търговска |
| Гориво | Бензин |
| Съдържание пакет | 1 Х Генератор |
| Подавано напрежение | 230 V |
| Автономия | 3 h |
| Обем на двигателя | 105.6 см3 |
| Тегло | 23 кг |
| Бранд | Scheppach |