Циркулярен трион FELISATTI SCF190/1600S, 190 мм диск, 1600 W, Плавен пуск
Предлаган от Тулсистемс ЕООД
Код на продукта: 40001248
Изчерпан
  • Прецизен и мощен ръчен циркуляр с мощност 1600 W. Нож срещу заклинване за безопасна работа. Диаметър на режещия диск - 190 мм. Максимална дебелина на рязане 63 мм. Адаптер за прахозасмукване. Удобна допълнителна ръкохватка за лесно използване на машината.. Плавен пуск
Дълбочина на рязане в дърво42 мм
ПродуктРъчен Циркуляр
Мощност1600 W
Максимална скорост4800 Об/Мин
Тип захранванеМрежово
Захранващо напрежение230 V
Тип заниманиеПрофесионално
Тип рязанеЦиркулярно
Съдържание пакет1 Х Циркулярен Трион
Препоръчителна повърхност за работаДърво
Тегло5.6 кг.
БрандFelisatti