| Ключови характеристики | Иновативната Gbs Скара Gourmet Bbq System |
| Продукт | Барбекю |
| Материал корпус | |
| Материал детайли | Стомана |
| Гориво | Газ |
| Размер Дължина | 68.6 см |
| Брой зони | 1 |
| Тегло | 52 кг |
| Размер Височина | 113 см |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Weber |
| Размер Широчина | 132.1 см |
Газовото барбекю Weber® Spirit E-315 GBS предлага лесно запалване, почистване и поддръжка. Произведено е от здрави и качествени материали и се ползва дълги години. Готвенето е на затворен капак, както при всички барбекюта на марката. Оборудвано е с 3 газови горелки, на които може да готвите директно и индиректно. Директно - трите горелки са включени, а храната се готви на скарата над тях Индиректно/бавно готвене - първата и третата горелка са включени, а средната е изключена. Над изключената горелка може да изпечете цяло пиле, цяла свинска плешка, пица, сладкиш и др. Иновативната GBS скара (Gourmet BBQ System) добавя нови възможности за готвене, с помощта на допълнителни аксесоари (закупуват се отделно).