| Серия | |
| Продукт | Кухненска Мивка |
| Начин на монтиране | Вграждане |
| Материал покритие | Мат |
| Тип | Без Отцедник |
| Дълбочина корито | 20 см |
| Диаметър изтичане | 110 мм |
| Форма | Правоъгълна |
| Съдържание пакет | 1 X Кухненска Мивка Със Завършен Монтажен Сет И Сифон |
| Размер Дължина | 57 см |
| Брой корита | 1 |
| Материал | Композитен (Синтетичен) Гранит |
| Цвят | Бежов |
| Бранд | Teka |
| Размер Широчина | 50 см |
3 възможни места за монтаж на смесител; Голямо корито 50 х 40 см; Дълбочина 20 см; Автоматичен клапан 3½” с цедка; Преливник; Сифон; Размери: 57 х 50 см за шкаф със светъл отвор 60 см; Цвят: светлобежов; Ширина (мм): 500; Дълбочина (мм): 200; Дължина (мм): 570; Тегло (кг): 10,3; Ширина на коритото (мм): 500; Дължина на коритото (мм): 400; Дълбочина на коритото (мм): 200; Материал: Гранит Tegranite+; Вид на монтажа: Седящ (отгоре на плота); Брой отвори на мивката: Pre-Drilled; Вид на клапана: 3½"; Вграждане в шкаф със светъл отвор на шкафа (см): 60; Брой корита: 1B; Брой отцедници: 1B; Монтажни скоби: да; Сифон: да;