| Клавиатура | Без Кирилизация |
| Брой ядра | 8 |
| LAN Порт | |
| Резолюция | 1920 X 1080 (Fhd) |
| Опреснение на дисплея | 144Hz |
| Видеокарта модел | Nvidia Geforce Rtx 3050 Ti Laptop Gpu |
| Видеокарта серия | Geforce 3000 Series |
| SSD | 512 Gb Nvme |
| RAM | 16 Gb |
| HDD | Няма |
| Продукт | Лаптоп |
| БАТЕРИЯ | 48Wh |
| Портове | 1 X Rj45 Lan Port, 3 X Usb 3.2 Gen 1 Type-A, 1 X Usb 3.2 Gen 2 Type-C Support Displayport, 1 X 3.5Mm Combo Audio J |
| Процесор серия | Intel Core I7 |
| Операционна система | Windows 11 |
| Тип памет | Ddr4 |
| Процесор модел | Intel Core I7-11800H Processor 2.3 Ghz (24M Cache, Up To 4.6 Ghz, 8 Cores) |
| Диагонал на дисплея (inch) | 15.6 " |
| Цвят | Сив |
| Модел | Tuf Gaming F15 Fx506Heb-Hn1137W |
| Бранд | Asus |