Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Палатка |
| Съдържание пакет | Палатка/ Шалте/ Възглавничка |
| Размер Дължина | 110 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Размер Височина | 150 см |
| Материал | Памук Ранфорс |
| Цвят | Зелен |
| Бранд | Капинката |
| Размер Широчина | 110 см |