Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Органайзер За Играчки |
| Съдържание пакет | 1 Шкаф/ 14 Кошници |
| Размер Дължина | 30 см |
| Пол | Момчета/ Момичета |
| Размер Височина | 109 см |
| Материал | Пдч/ Полипропилен |
| Цвят | Син |
| Бранд | Pratico |
| Размер Широчина | 69.5 см |
.jpg.webp)
Редът в детската стая носи спокойствие на всяка майка! Шкафът за играчки Rine с 14 кошници е стилно и функционално решение за съхранение – от играчки и книги до канцеларски материали, аксесоари и текстил. Благодарение на Монтеcори концепцията, детето може самостоятелно да подрежда и прибира своите вещи. Цветните и здрави кошници правят употребата едновременно забавна и удобна. 14 просторни кошници – максимален капацитет за съхранение Корпус от 18 мм ламинирано ПДЧ – здрав и безопасен материал
.jpg.webp)
Детайли със заоблени ръбове – подходящи за деца Напълно съобразен с Монтеcори метода Осигурява ред за родителите и свобода за децата Благодарение на големия вътрешен обем може да се използва дълги години Поръчайте сега и създайте подредено и приятно пространство в стаята на вашето дете! Размери: Височина: 109 см Широчина: 69.5 см Дълбочина 30 см