МОНИТОР HIKVISION DS-D5C86RB/A 86''
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09228473
Цена
6,239.00 лв./ 3,189.95
на изплащане с 48 вноски
Научете повече
Енергиен клас
ag
G
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 24месеца
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка
Срок за доставка: 14 дни
HIKVISION DS-D5C86RB/A 86''
  • С дизайн против отблясъци и блокиране, за да се осигури гладко взаимодействие.
  • Бърза реакция, най-много 50-точково сензорно управление и гладко писане.
  • Поддържа защита от синя светлина.
  • EDLA сертифициран.
  • Процесор: Quad-core Cortex-A76 х 4(2.4 GHz) и Quad-core Cortex-A55 х 4(1.8 GHz).
  • Операционна система: Android 13.
  • Памет: 8 GB.
  • Вградена памет: 128 GB.
  • Високоговорители: вградени, 2 х 20 W+25W.
  • NFC: поддържа дублиране на екрана от телефони с Android.
HIKVISION DS-D5C86RB/A 86''
Честота на опресняване (Hz)60Hz
ПродуктМонитор
Колони
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ5 Ms
Осветеност (cd/m2)400
Оптимална резолюция3840X2160
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)86 "