| Максимално поддържано тегло | 150 кг |
| Продукт | Мултифункционален Фитнес Уред |
| Материал корпус | Метал |
| Материал детайли | Пореста Пяна/ Pvc/ Изкуствена Кожа |
| Размер Дължина | 171 см |
| Тегло | 103 кг |
| Размер Височина | 210 см |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Top Sport |
| Размер Широчина | 111 см |
Гладиатор TOP SPORT ЕS 404 Пакет тежести - 65 кг. Размери на кашоните: А - 183 Х 47 Х 17 см. - 35.00кг. В - 38 Х 31 Х 19 см. - 32.00кг. С - 38 Х 39 Х 19 см. - 36.00кг. Тегло на уреда - 103 кг. Размер в сглобено състояние: 210 x 171 x 111 см. Максимално тегло на трениращия: 150кг. Стоманена рамка устойчива на големи натоварвания. Здрави въжета с изолационно покритие и ролки с лагери, осигуряващи гладко движение и издържливост на подвижните елементи.