Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Фенер |
| Тип захранване | Литиево-Йонна Батерия |
| Диаметър | 2.6 см |
| Вид крушка | Led |
| Размер Дължина | 14.6 см |
| Автономия | 42 h |
| Тегло | 0.17 кг |
| Материал | |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Fenix |
Най-продаваният PD36R фенер на Fenix стана PRO. Това е всичко, което харесвате в PD36R, но само с малко повече мощност в горния край. С максимален турбо режим от 2800 лумена, този фенер може да хвърли тази светлина на до 380 метра. Двойния бутон за включване/изключване, моментно включване и шест режима на осветление. Батерията от 5000 mAh осигурява много мощност, за да осигури работи до 42 часа, и е презареждаема през USB Type-C порт. Направен здрав, PD36R PRO е устойчив на удар, прах и водоустойчив под вода до 2 метра. Максималната яркост и стабилната производителност правят PD36R Pro подходящо за всички ваши нужди от осветление. PD36R PRO е съвместим с дистанционния превключвател AER-05.
Дулотек е официален вносител и дистрибутор на марката Fenix за България. Компанията Fenix е основана през 2001 и заема едно от водещите места в производството на висококачествени фенери, челници, фарове и стопове за велосипеди, къмпинг лампи и аксесоари за тях, намира широко приложение в професионални области, като дейности на открито, военни, полиция, сигурност, промишленост и др. Предлаганите продукти са в различни ценови сегменти. Продуктите със сменяема батерия са с 5 години гаранция за уреда и са проектирани, дори за по-дълъг живот.