Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Стандарт | Несертифициран |
| Продукт | Каса За Пари |
| Тип затваряне | Механична Брава |
| Дебелина стени | 1 мм |
| Размер Дължина | 33 см |
| Тегло | 1 |
| Размер Височина | 10 см |
| Материал | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Daisy |
| Размер Широчина | 41 см |