Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Стандарт | Несертифициран |
| Продукт | Пощенска Кутия |
| Тип затваряне | Механична Брава |
| Дебелина стени | 1 мм |
| Размер Дължина | 22.8 см |
| Тегло | 1 |
| Размер Височина | 9 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Kejea |
| Размер Широчина | 30 см |
Елегантна пощенска кутия, идеална за монтиране пред къщи, жилищни кооперации, входове на жилищни сгради и блокове. Пощенската кутия е устойчива на температурни и атмосферни влияния, корозия и влага. Изработена е от ABS материал, много издръжлив и здрав. Пощенската кутия е водоустойчива с капак. С два ключа, които осигуряват защита. С прозрачни прозорци в долната част.