Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Стандарт | |
| Продукт | Огнеупорен Шкаф |
| Тип затваряне | Електронен Шифър |
| Дебелина стени | 12 мм |
| Размер Дължина | 52 см |
| Тегло | 142 |
| Размер Височина | 195 см |
| Материал | Метал |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Valberg |
| Размер Широчина | 93 см |