Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Стандарт | En 1143-1 (Устойчивост На Взлом Клас S2) И En 15659 (Огнеупорност Клас Lfs 30P). |
| Продукт | Огнеупорен Шкаф |
| Тип затваряне | Механична Брава |
| Дебелина стени | 12 мм |
| Размер Дължина | 52 см |
| Тегло | 98 |
| Размер Височина | 122 см |
| Материал | Метал |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Valberg |
| Размер Широчина | 60 см |