Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Стандарт | Несертифициран |
| Продукт | Каса За Пари И Ценности |
| Тип затваряне | Механична Брава |
| Дебелина стени | 1 мм |
| Размер Дължина | 25.3 см |
| Тегло | 2 |
| Размер Височина | 9 см |
| Материал | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Бранд | Rfg |
| Размер Широчина | 31 см |