Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Максимално поддържано тегло | 15 кг |
| Регулиране на височината | |
| Продукт | Столче За Хранене |
| Материал корпус | Метал/ Пластмаса |
| Материал детайли | Пластмаса |
| Сгъваем | |
| Размер Дължина | 106 см |
| Пол | Момичета |
| Подвижна облегалка | |
| Тегло | 7.3 кг |
| Размер Височина | 79 см |
| Цвят | Розов |
| Възраст | Над 0 Месеца |
| Бранд | Cosatto |
| Размер Широчина | 49 см |
Висок шезлонг: Продуктът е подходящ за деца от 0 месеца до момента, в които започват да се опитват да сядат сами. Спрете да използвате тази функция, когато детето започне да сяда само без чужда помощ. Или достигне до максимално тегло 9 кг. Стол за хранене: Този продукт е предназначен за деца, които могат да седят без чужда помощ и са на възраст до 3 години или с максимално тегло 15 kg. BS EN 14988:2017+A1:2020; BS EN 12790-1:2009