Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Максимално поддържано тегло | 15 кг |
| Регулиране на височината | |
| Продукт | Столче За Хранене |
| Материал корпус | |
| Материал детайли | Еко Кожа |
| Сгъваем | |
| Размер Дължина | 60 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Подвижна облегалка | |
| Тегло | 7.3 кг |
| Размер Височина | 100 см |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | Над 0 Месеца |
| Бранд | Moni |
| Размер Широчина | 57 см |
Стол за хранене и люлка Fuji 2в1 от Moni е създаден, за да осигури комфорт, спокойствие и удобство още от първите дни на бебето. Съчетавайки модерен дизайн, интелигентни функции и внимание към всеки детайл, моделът предлага стилно и функционално решение за съвременното семейство. Fuji комбинира функция люлка за бебета от 0+ месеца до 9 kg и стол за хранене, подходящ за деца до 3 години до 15 кг. Моделът осигурява уютно място за почивка, комфортно пространство за хранене и практичност в ежедневието. Благодарение на множеството настройки и модерното управление, столчето лесно се адаптира към нуждите на детето и родителите. Fuji съчетава елегантна визия, интелигентни функции и комфорт, създадени да улеснят ежедневието на родителите и да осигурят уют и спокойствие на детето във всеки момент от деня. Този продукт е произведен в съответствие с изискванията на европейските стандарти EN 14988:2017+A2:2024; EN 16232:2013+A2:2023. Детайли