| Максимално поддържано тегло | 20 кг |
| Продукт | Столче За Хранене |
| Материал корпус | Бук/ Пластмаса |
| Материал детайли | Изкуствена Кожа |
| Размер Дължина | 97 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Тегло | 5.5 кг |
| Размер Височина | 58 см |
| Цвят | Сив |
| Възраст | Над 6 Месеца |
| Бранд | Kinderkraft |
| Размер Широчина | 65 см |
Практичен и удобен стол Широкият диапазон на регулиране позволява на децата удобно да използват стола веднага щом се научат да седят. Меко покритие, изработено от изкуствена кожа, осигурява комфорт и може лесно да се почиства. Регулируема височина Със 7-степенно регулиране на височината, столът може лесно да се регулира към маси с различна височина. Регулируема облегалка 3-степенна настройка на облегалката, с легнало положение, го прави подходящ за малки деца. Регулируема табла 3-точково регулиране, двойна тава, лесна за почистване. Тя ви позволява лесно да поставите детето на стола и да регулирате разстоянието на таблата. Защитни колани 5-точкови предпазни колани. Лесно закрепване и откачване. Свалят се за пране.