| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | |
| Модел | Pixel 7 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.3 " |
| Тип на дисплея | Amoled |
| Резолюция | 1080 X 2340 |
| Опресняване на дисплея | 90Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+12Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 10.8Mp |
| Процесор | Google Tensor G2 (5 Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 4355 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi , Nfc |
| Цвят | Черен |
| Зарядно в комплекта | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Енергиен клас |