32LJ590U SMART HD LED TV
Добави в любими
Купи с (6)
HDMI КАБЕЛ
DIVA
HDMI CABLE 1.5M 1.4V
8 лв.
/
/
Добави
HDMI КАБЕЛ
DIVA
HDMI CABLE 3M 1.4V
11.99 лв.
Добави
HDMI CABLE 5M 1.4V
16 лв.
HDMI CABLE 10M 1.4V
27.99 лв.
АНТЕНА
AMP15 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
АНТЕНА
AMP20 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
Общ преглед
32"(81 СМ) HD READY ТЕЛЕВИЗОР
РЕЗОЛЮЦИЯ: 1366 X 768
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: LED
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: 900 PMI
SMART TV
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: WEBOS 3.5
WI-DI (WIRELESS DISPLAY), MIRACAST, DLNA
MOBILE APP (LG TV PLUS), NETFLIX СЪВМЕСТИМОСТ
ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T2/C/S2
HDMI Х 2 , USB Х 1, CI СЛОТ, ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗХОД (OPTICAL)
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР LG 32LJ590U SMART HD LED TV
Качество на изображението
Hd
Диагонал на екрана (inch)
32 "
Диагонал на екрана (см)
81 смм
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos 3.5
Резолюция
1366X768
Цвят
Сив
Серия
Бранд
Lg
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "