32LM637BPLA HD LED SMART TV
Енергиен клас
a
g
Сравни
Добави в любими
Общ преглед
32''(81 СМ) HD SMART ТЕЛЕВИЗОР
Резолюция 1366X768
Процесор: Quad Core Processor
Операционна система: webOS
Dolby Audio
Virtual Surround Plus
HDMI X 3, USB X 2, CI+ 1.4
DVB-T2/C/S2
Енергиен клас: G
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР LG 32LM637BPLA HD LED SMART TV
Качество на изображението
Hd
Диагонал на екрана (inch)
32 "
Диагонал на екрана (см)
81 смм
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos
Резолюция
1366X768
Цвят
Черен
Серия
Lm637Bpla
Бранд
Lg
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
LG
32LQ630B6LA HD LED SMART TV
(0)
Код на продукта:
a
E
Продуктов фиш
322.71 лв.
/
/
Добави
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
32LQ63006LA FHD LED SMART TV
(4)
F
Продуктов фиш
Добави
в количка
Любими
NEO
LED-3930TU HD SMART LED TV
Последни бройки
E
NEO
LED-3230TU HD SMART LED TV
F
269 лв.
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "