43NANO753 UHD LED SMART TV
Общ преглед
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 43" (109 СМ.)
РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K ULTRA HD 3840 X 2160
Процесор: α5 AI Processor 4K
ТЕХНОЛОГИЯ NANOCELL
Picture Mastering Index 60 hz
4K Upscaler
ЦИФРОВ ТУНЕР DVB-T2/C/S2
HDMI X 3, USB Х 2, CI
ЗВУК 20 W -2CH
Magic remote: в комплекта
Енергиен клас: G
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР LG 43NANO753 UHD LED SMART TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
43 "
Диагонал на екрана (см)
109 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Nano753Pa
Бранд
Lg
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "