43NANO763QA UHD LED SMART TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
G
Продуктов фиш
Сравни
Добави в любими
Общ преглед
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 43" (109 СМ.)
РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K ULTRA HD 3840 X 2160
Процесор: α5 Gen5 AI Processor
ТЕХНОЛОГИЯ Nanocell
Active HDR, HDR10 Pro
Nano Color
Magic Remote
ЦИФРОВ ТУНЕР DVB-T2/C/S2
HDMI X 3 , USB Х 2, CI
ЗВУК 20W 2.0ch
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР LG 43NANO763QA UHD LED SMART TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
43 "
Диагонал на екрана (см)
109 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сребрист
Серия
Nano763Qa
Бранд
Lg
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Подобни продукти
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "