49SJ810V SMART SUHD LED TV
Добави в любими
Купи с (2)
АНТЕНА
ONE FOR ALL
SV-9420 DVB-T ANTENA 42DB
49.99 лв.
/
/
Добави
АНТЕНА
DIVA
V072 DVB-T TV ANTENNA
21.98 лв.
Добави
Общ преглед
49" (124 СМ) SUPER ULTRA HD ТЕЛЕВИЗОР
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : LED
РЕЗОЛЮЦИЯ : 3840 X 2160
HDR10 + HDR DOLBY VISION ТЕХНОЛОГИЯ
ТЕХНОЛОГИЯ NANO CELL™ ЗА ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ
ULTRA LUMINANCE
HARMAN/KARDON ЗВУК
ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T2/C/S2
WI-DI (WIRELESS DISPLAY), MIRACAST, DLNA
MOBILE APP (LG TV PLUS), NETFLIX СЪВМЕСТИМОСТ
HDMI Х 4 , USB Х 3, CI СЛОТ, ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗХОД (OPTICAL)
MAGIC REMOTE ДИСТАНЦИОННО
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР LG 49SJ810V SMART SUHD LED TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
124 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos 3.5
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сив
Серия
Бранд
Lg
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "