QE-49Q6FNATXXH QLED SMART TV
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : Q LED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 49 " (124 СМ)
РЕЗОЛЮЦИЯ : 4K ULTRA HD 3840 X 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА : 2600 PQI
Q HDR 1000, Q ENGINE, SUPREME UHD DIMMING
SMART TV, QUAD-CORE, UHD DIMMING
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА TIZEN
ЦИФРОВ ТУНЕР DVB-T2/C/S2 X 2
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА WI-FI DIRECT
HDMI X 4, USB Х 3 , CI SLOT, Digital Audio Out (Optical)
LAN, ONE CONNECT
ЗВУК 40W 2.1 CH
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-49Q6FNATXXH QLED SMART TV
Качество на изображението
Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
124 см
Технология
Qled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сив
Серия
Бранд
Samsung
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "