QE-85QN95C NEO QLED SMART TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
55 "
65
Сравни
Добави в любими
Купи с (1)
САУНДБАР
SAMSUNG
HW-Q800T/EN SOUNDBAR
649 лв.
/
/
Добави
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : 4K NEO QLED SMART TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 85 " (215CM.)
РЕЗОЛЮЦИЯ: 3840X2160
Neural quantum processor 4K
Auto HDRremastering
Smart calibration
Infinity one design
FreeSync Premium PRO
Dolby atmos
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: TIZEN
Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI, USB •
ЦИФРОВ ТУНЕР
ЗВУК 70W, 4.2.2 CH
Енергиен клас: F
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-85QN95C NEO QLED SMART TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
85
Диагонал на екрана (см)
215
Технология
Qled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Qn95C
Бранд
Samsung
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-115QN90F NEO QLED SMART TV
(0)
Код на продукта:
a
g
Продуктов фиш
15,644.68 лв.
Добави
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-98QN90F NEO QLED SMART TV
E
в количка
Любими
QE-100QN80F NEO QLED SMART TV
QE-85Q80D QLED SMART TV
Последни бройки
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "