UE-49KS8002TXXH
Добави в любими
Купи с (2)
АНТЕНА
ONE FOR ALL
SV-9420 DVB-T ANTENA 42DB
49.99 лв.
/
/
Добави
АНТЕНА
DIVA
V072 DVB-T TV ANTENNA
21.98 лв.
Добави
Общ преглед
49(123СМ) UHD LED ТЕЛЕВИЗОР
ULTRA HD - РЕЗОЛЮЦИЯ 3840 X 2160
UHD DIMMING, MEGA CONTRAST, PRECISION BLACK, PQI : 2300 , ЧЕТИРИЯДРЕН ПРОЦЕСОР
SMART TV, WEB BROWSER, APPS, INTERNET TV, DLNA, WI-FI DIRECT
ГЛАСОВ КОНТРОЛ , ГОТОВНОСТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ С ЖЕСТОВЕ
ДВОЕН ДИГИТАЛЕН КАБЕЛЕН И ЕФИРЕН ТУНЕР DVB-T/C/S2(T2 Ready) - MPEG4
DOLBY DIGITAL PLUS, DTS STUDIO SOUND, DTS PREMIUM SOUND 5.1, 60W RMS
ВХОДОВЕ 4xHDMI, 3xUSB, COMPONENT, COMPOSITE, LAN, CI+ SLOT, DIGITAL AUDIO OUT
USB VIDEO, PVR - ЗАПИС ОТ DVB ВЪРХУ HDD, ANYNET+
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-49KS8002TXXH
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
124 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Бранд
Samsung
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "