UE-49NU8072 TXXH UHD SMART TV
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : EDGE LED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 49" (124 СМ)
РЕЗОЛЮЦИЯ : 4K ULTRA HD 3840 X 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА : 2100 PQI
MEGA CONTRAST, SUPREME UHD Dimming, HDR 1000
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА TIZEN
ЦИФРОВ ТУНЕР DVB-T2/C/S2 X 2
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА WI-FI DIRECT
SMART TV DLNA
HDMI X 4, USB Х 2, CI SLOT
ЗВУК 40 W -2.1CH
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-49NU8072 TXXH UHD SMART TV
Качество на изображението
Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
124 см
Технология
Led
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Nu8072
Бранд
Samsung
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "