UE-50AU8072 UHD SMART TV
Енергиен клас
a
g
Сравни
Добави в любими
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: LED
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 50'' (127 СМ)
РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K ULTRA HD 3840 X 2160
PICTURE ENGINE: CRYSTAL PROCESSOR 4K
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: 2200 PQI
UHD DIMMING
ЦИФРОВ ТУНЕР DVB-T2/C/S2
BLUETOOTH, WI-FI
SMART TV
HDMI X 3, USB Х 2, CI+(1.4)
ЗВУК 20 W -2CH
Енергиен клас: G
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50AU8072 UHD SMART TV
Енергиен клас
Бранд
Samsung
Серия
Au8072
Цвят
Черен
Резолюция
3840X2160
Операционна система
Tizen
Смарт
Wi-Fi
Технология
Led
Диагонал на екрана (см)
127
Диагонал на екрана (inch)
50
Качество на изображението
4K Uhd
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "