KD-49XF9005 BAEP SMART UHD LED
Общ преглед
49"(126 СМ) UHD SMART LED ТЕЛЕВИЗОР
РЕЗОЛЮЦИЯ 3840Х2160
4K HDR PROCESSOR X1™ EXTREME
MOTIONFLOW™ XR 1000 HZ
TRILUMINOS™ ДИСПЛЕЙ, SUPER BIT MAPPING™ 4K HDR
HDR10, HLG СЪВМЕСТИМОСТ
DOLBY™ DIGITAL, DOLBY™ DIGITAL PLUS, DOLBY™ PULSE
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: ANDROID™
WI-FI CERTIFIED 802.11A/B/G/N/AC
DVB-T/T2/C/S/S2
HDMI X4, USB X2, CI СЛОТ
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SONY KD-49XF9005 BAEP SMART UHD LED
Качество на изображението
Uhd
Диагонал на екрана (inch)
49 "
Диагонал на екрана (см)
126 см
Технология
Led
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Xf9005
Бранд
Sony
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "