ТЕЛЕВИЗОР SONY XR-48A90K OLED SMART TV ANDROID
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09207906
Изчерпан
Енергиен клас
ag
G
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
Купи с (3)
SONY HT-S40R SOUNDBAR
САУНДБАР SONY HT-S40R SOUNDBAR
SONY HT-S400 2.1CH SOUNDBAR
SONY HT-A3000 3.1CH SOUNDBAR
  • 48"(121 СМ) SMART OLED ТЕЛЕВИЗОР
  • РЕЗОЛЮЦИЯ 3840Х2160
  • ПРОЦЕСОР НА КАРТИНАТА: Cognitive Processor XR
  • 4K мащабиране на XR, XR Super Resolution
  • XR TRILUMINOS PRO™, Технология Live Colour™
  • OLED XR Contrast Pro
  • HDR10, HLG, Dolby Vision
  • ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: ANDROID™
  • WI-FI, BLUETOOTH 4.2
  • CHROMECAST BUILT-IN
  • HDMI X4, USB X2, CI+
  • Мощност на звука: 10 W + 10 W + 5 W
  • Енергиен клас: G
ПродуктТелевизор
Цифров тунер
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)48 "