| Продукт | Телевизор |
| Цифров тунер | |
| Качество на изображението | Hd |
| Диагонал на екрана (inch) | 32 " |
| Диагонал на екрана (см) | 81 смм |
| Технология | Led |
| Резолюция | 1366X768 |
| Цвят | Черен |
| Серия | |
| Бранд | Strong |
| Енергиен клас |
Вграден DVB-T2/C/S2 тунер за ефирни телевизионни и радио
програми през наземна антена, сателит или кабел.
Image Quality Ratio 100
Изключителен контраст и реалистична картина
USB порт за възпроизвеждане на
различни мултимедийни файлове
CI+ слот за условен достъп до платени канали
Ниска консумация на енергия в режим на готовност
Родителски контрол за децата
( Налично в зависимост от излъчването)
Удобно за употреба дистанционно.
Ефирно обновяване на софтуера.
Многоезично екранно меню (OSD)
HD резолюция с изключителен контраст
и реалистична картина.
Ярки цветове и голяма цветова гама.
HDMI X2,USB X1,SCART X1
VGA X1,Mini AV/YPbPr L/R in X1
H.265 или висока ефективност видео кодиране (HEVC) е нова технология за видео кодек.
| КАРТИНА | |
|---|---|
| Резолюция | 1366 x 768 (HD Ready) |
| Ъгъл на виждане | 176 |
| Image Quality Ratio (IQR) | 100 |
| Честота | 50 Hz/60 Hz |
| Яркост (cd/m²) | 220 (±10%) |
| Контраст | 5000:1 |
| Време на отговор (типично) в ms | 20 |
| ПРИЕМАНЕ | |
|---|---|
| DVB-T2/HEVC H.265 | |
| DVB-S2/MPEG-4 | |
| DVB-C*/MPEG-4 | |
| CI+ |
| УДОБСТВО ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ | |
|---|---|
| USB мултимедия | |
| EPG** | |
| Списък с любими канали | |
| Телетекст | |
| Субтитри | |
| Редактор на канали | |
| Родителски контрол | |
| Хотел режим | |
| Sat.: DiSEqC 1.0 |
| СВЪРЗАНОСТ | |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Скарт | 1 |
| PC вход (през VGA) | 1 |
| AV IN | 1 |
| Mini AV/YPbPr L/R in | 1 |
| S/PDIF | Коаксиален |
| Слушалки | 1 |
| ANT вход (IEC наземна/кабел) | 1 |
| SAT вход (F Sat) | 1 |
| CI слот | 1 |
| ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ | |
|---|---|
| Цвят | черно |
| Размер на екрана (cm/inch) | 80/32" |
| Размер (WxDxH) в mm | 732 x 200 x 478 |
| Размер (WxDxH) в mm (без стойката) | 732 x 68.5 x 432 |
| Тегло в kg | 4,6 |
| Тегло без стойката в kg | 4,3 |
| Консумация на енергия при работа (max./typ.) | 53 W/33 W |
| Енергиен клас | A |
| Фиксирана стойка | |
| За монтаж на стена в mm (не е включено) | 200 x 100 |
| Консумация на енергия в режим на изчакване | ≤0.5W |
| EAN | 9120072370298 |