LEDV32TD1210 HD LED TV
Добави в любими
Купи с (6)
HDMI КАБЕЛ
DIVA
HDMI CABLE 1.5M 1.4V
8 лв.
/
/
Добави
АНТЕНА
DIVA
AMP20 DVB-T CAR/HOME TV ANTENNA
30.98 лв.
Добави
АКСЕСОАР ЗА ПОЧИСТВАНЕ
HAMA
78302 SCREEN CLEANER
разлика
0.51лв.
13.48 лв.
АКСЕСОАР ЗА ТЕЛЕВИЗОР
HAMA
12306 REMOTE CONTROL BK
16 лв.
СТОЙКА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
108715/220804 TV STAND TILT 46''
ВИДЕО КАБЕЛ
HDMI CABLE 2M 1.4V
9 лв.
Общ преглед
VORTEX LEDV32TD1210 HD LED TV
32" (81 CM) HD LED ТЕЛЕВИЗОР
РЕЗОЛЮЦИЯ - 1366 x 768 (HD)
ЯРКОСТ (cd/m2) - 200
МУЗИКАЛНА МОЩНОСТ - 2 x 5W
ТУНЕРИ - DVB-T/T2/C
ВХОДОВЕ: HDMI X 2 ,USB X 2
AV IN X 1, Слушалки X 1,
ANT вход (IEC наземна/кабел) X 1, CI слот X 1
ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ
ЕНЕРГИЕН КЛАС: А+
Основни характеристики
Качество на изображението
Hd
Диагонал на екрана (inch)
32 "
Диагонал на екрана (см)
81 смм
Технология
Led
Резолюция
1366X768
Цвят
Черен
Бранд
Vortex
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "