КЛИМАТИК INVENTOR ATMH16S3 Heat Pump R32 Monoblock 16kW 1ph
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09213759
Последни бройки
Цена
Ограничена наличност
10,059.01 лв./ 5,143.09
на изплащане с 48 вноски
Научете повече
Енергиен клас охлажданеA++
Енергиен клас отоплениеA+++
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 36месеца
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка
  • INVENTOR MATRIX ATMH16S3
  • ИНВЕРТОРНА МОНОБЛОК ТЕРМОПОМПА ВЪЗДУХ-ВОДА
  • SCOP* 4.62 / SEER** 4.69
  • ЕНЕРГИЕН КЛАС А+++/А++
  • ОТДАВАНА МОЩНОСТ:
  • ОХЛАЖДАНЕ – 14.00 kW**
  • ОТОПЛЕНИЕ – 15.90 kW*
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ:
  • ОХЛАЖДАНЕ – 5.60 KW**
  • ОТОПЛЕНИЕ - 3.53 KW*
  • ФРЕОН R32
  • 1Ph/220-240V/50Hz
  • ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН НА РАБОТА:
  • ОТОПЛЕНИЕ/ОХЛАЖДАНЕ: - 25 ДО +35°C/ -5 ДО +43 °C
  • БГВ: - 25°C до + 43°C
  • ТЕМПЕРАТУРИ НА ПОДАВАНЕ
  • ОТОПЛЕНИЕ/ОХЛАЖДАНЕ: +12 ДО +65°C / +5°C ДО +30°C
  • БГВ: +10°C do +60°C
  • LCD ЖИЧНО УПРАВЛЕНИЕ С WiFI
  • ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СВЪРЗВАНЕ В КАСКАДА
  • ВГРАДЕН ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЕЛ. НАГРЕВАТЕЛ
  • ТИХ РЕЖИМ
  • ALL DC INVERTER
  • *при температура на водата 35°C
  • **при температура на водата 7°C