или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Мощност (W) | 130W |
| Светлини | Rgb Амбиентни Светлини |
| Тип гуми | Безкамерни |
| Спирачна система | Задна Барабанна Спирачка |
| Пробег с едно зареждане | До 11Км. |
| Капацитет на батерията(mAh) | 2500 Mah |
| Максимално натоварване | До 50 Кг |
| Продукт | Електрически Скутер |
| Време за зареждане (ч) | До 3.5 Часа |
| Собствено тегло (кг) | 10.4 Кг |
| Размер на гумите | 7 " |
| Максимална скорост | 16 км. |
| Тип батерия | Li-Lon |
| Bluetooth | |
| Модел | Segway Kick Scooter C2E |
| Бранд | Segway |

Електрическата тротинетка Segway-Ninebot C2 KickScooter използва 150W мощен безчетков мотор, който дава на децата необходимата мощ, за да ускорят до 16 км/ч и да карат свободно. Благодарение на вградената батерия, вашето дете може да се забавлява само или с приятелите си с пробег достигащ до 10 км!


Тъй като безопасността е наш приоритет номер едно, серията Ninebot Kids KickScooter C2 е проектирана да гарантира безопасността на децата, докато се наслаждават на забавното каране. Серията C2 е преминала множество тестове, сред които 3000 км тест в реални пътни условия; Тест за устойчивост при 100 изпускания и покрива рейтинг на водоустойчивост: IPX4 на корпуса/IPX6 на батерията.

Превключи между 3-те режима на управление на тротинетката с двойно натискане на бутон Power: Стандартен режим - Перфектният режим за начинаещи или за най-малките, предлагащ скорост до 12 км/ч за лесно усвояване на уменията за управление; Спортен режим - С бързо и вълнуващо ускорение и придвижване със скорост до 16 км/ч, спортният режим е подходящ за деца с натрупан опит в управлението; Асистиращ режим - Без нужда от употреба на палеца за ускорение - Ускорение, чрез оттласкване с крак и приключенско придвижване със скорост до 16 км/ч.

Невероятна играчка и идеален подарък за готини деца. Фантастичните му звукови и светлинни ефекти ще накарат вашето дете да се чувства специално! Извлечете максимума от вашата електрическа тротинетка с: 256 RGB цвята, вградени в околните светлини; Промяна в пулсацията на светлините, спрямо скоростта на движение; Модерен дизайн за готини деца и тийнейджъри.

За да осигури спокойствие на родителите и стабилно и приятно изживяване при управление за децата, серията C2 използва 7-инчови гуми с вътрешни кухини, с 1.6-инчова ширина. Гумите са устойчиви на пробиване и не изискват допълнителна поддръжка и също така са с по-добра способност за абсорбиране на удари в сравнение с твърдите гуми, което прави придвижването на вашето дете по-гладко и по-удобно.

Серията електрически тротинетки KickScooter C2 идва с високоефективна механична барабанна спирачка, тъй като спирането по този начин е по-естествено за децата. Кормилото е със специално проектирано по-малко разстояние за захващане, което по-добре пасва на малките ръце на децата.

Палецът за ускорение има умерено съпротивление и отзивчивост, в зависимост от режима на управление. По този начин децата могат удобно да контролират скоростта на придвижване и да се наслаждават напълно на карането!

С механизъм за сгъване в една стъпка, електрическата тротинетка може бързо да се постави в багажника на автомобил, за да се използва за семейна разходка или да се съхранява у дома след страхотно каране с приятели. Освен това моделът е лесен за пренасяне, благодарение на лекото си тегло (10.4 кг).
| Максимален пробег | до 11 км |
| Типичен пробег | до 8 км |
| Скорост | до 16 км/ч |
| Капацитет на батерията | 54 Wh (2500 mAh) |
| Време за зареждане | до 3.5 часа |
| Мощност (Max) | 160 W |
| Спирачки | Задна барабанна спирачка |
| Traction Control System (TCS) | Не |
| Светлини | RGB Амбиентни светлини |
| Пътепоказатели (мигачи) | Не |
| Вид гуми | Hollow-out гуми (без поддръжка) |
| Размер на гумите - Предна | 7″ (17.8 см) |
| Размер на гумите - Задна | 7″ (17.8 см) |
| Bluetooth | Не |
| Мониторинг през апликация | Не |
| Apple Find My | Не |
| Звънец | Механичен звънец |
| Размери - Разгъната | 910 x 400 x 960 мм |
| Размери - Сгъната | 910 x 400 x 500 мм |
| Нетно тегло | 10.4 кг |
| Подходяща за възраст | 6-12 год. |
| Максимално тегло на водача | до 50 кг |