ПРАХОСМУКАЧКА С ПАРА GORENJE SVC259400NES DRY VAC VERTICAL
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09243333
Цена
271.86 лв./ 139.00
на изплащане с 48 вноски
Научете повече
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 24месеца
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка
  • ТИП ПОЧИСТВАНЕ: СУХО
  • КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: 0.6 L
  • ТИП БАТЕРИЯ: LI-ION
  • НАПРЕЖЕНИЕ: 25.9 V
  • МОЩНОСТ: 200 W
  • ВСМУКАТЕЛНА МОЩНОСТ: 60 W
  • ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: 4 Ч
  • ФИЛТЪР: HEPA / МИКРОФИЛТЪР
  • LED ОСВЕТЛЕНИЕ: ДА
  • АКСЕСОАРИ: ТУРБО ЧЕТКА, 2 В 1 ЧЕТКА ЗА ПРАХ, НАКРАЙНИК ЗА ТЕСНИ ОТВОРИ