| Продукт | Водоструен Пистолет |
| Мощност | 18 W |
| Максимално налягане | 24 bar |
| Максимална температура | 30 °C |
| Максимален дебит | 240 л/ч |
| Тип захранване | Акумулатор |
| Дължина на маркуча | 5 см |
| Ниво на шум | 90 dB |
| Тегло | 2.2 кг |
| Цвят | Червен |
| Бранд | Einhell |
Технически характеристики EINHELL HYPRESSO 18/24 Li Power X-Change: Напрежение на двигателя: 18 V Макс. скорост на доставка: 240 л/ч Макс. налягане: 24 бара Тип двигател: Четков мотор Тегло: 2.10 кг Описание EINHELL HYPRESSO 18/24 Li Power X-Change: Акумулаторна водоструйка осигурява безжична гъвкавост за почистване и поливане около градината и терасата. Тя е със средно налягане, работи при налягане от 24 бара и дебит до 240 литра вода на час. С ECO режим животът на батерията на компактното почистващо устройство може да бъде удължен с едно натискане на бутон. Пистолетът е снабден с регулируема в 4 посоки дюза, чрез която може да се работи както с точкова струя или широка струя, така и с разпръскваща струя за поливане или с ротационна струя за почистване на упорити замърсявания. Налягането може да се регулира директно от пистолета за пръскане за лесна смяна от почистване към поливане. Доставя се без батерия и зарядно
.jpg.webp)